Telefon : 0286 814 12 42

Adres : İsmetpaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı No : 2 Eceabat / Çanakkale

Bozcaada Pansiyon tercihi

Çanakkkale bölgesinde tatil konusunda tercih edilen en önemli yerleşim yeri olan bozcaada yaz sezonunun vazgeçilmezi halindedir. Bozcaada tatili konusunda bölgede otel ve pansiyonlar hizmet vermektedir. Bozcaada ulaşımı izmir üzerinden gelindiğinde ezine üzerinden geyikli limamnından yapılmaktadır. İstanbul üzerinden ulaşım için öncelikle eceabattan feribot ile çanakkaleye geçilmesi gereklidir. Çanakkale üzerinden geyikli limanından bozcaadaya ulaşılmaktadır. Adada birçok otel hizmet vermekte olup erginpansiyon.com tercih edilebilir.

Güneşin en güzel battığı yerlerden biri olan bozcaada tatili, rüzgar gülleri, denizi, restoranları ile dikkat çekmektedir. bozcaada seyehati boyunca sizi heyecanlandıran bu özellikleri ile yolculuk sonunda dinlenmek için deniz kum güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

tatilinizin sonunda hediyelik eşyalar sevdikleriniz için unutulmaz olacak. bozcaada da geçirdiğiniz her an unutulmaz olacaktır. denize girmek sizin için önemliyse sezonu kaçırmamanızı tavsiye ederim. deniz suyu sıcaklığı sezonun bazı zamanlarında çok soğuk olmaktadır. bozcaada da sadece denize girmek için değil dinlenmek ve sakinlemek için harika zamanlar geçirebilirsiniz. rüzgar güllerini akşam gün batımında izleyebilirsiniz. hafif esen rüzgarla birlikte harika anlar yaşatabilir. yanınızda termosta kahfe almanızı tavsiye ederim.

karnınız acıktığında harika meze çeşitleri olan restoranlardan hangisini seçeceğinizi tercih edemeyebilirsiniz. bozcaada bu konuda çok çok çeşitli yelpazeye sahiptir. balık yemek tercihiniz değilse güzel et ve ev yemekleri yiyebileceğiniz butik restoranlarıda tercih edebilirsiniz.

tatil sürenizin sizin için hiçbir zaman yetmiyeceği yerdir bozcaada iletişim için tıklayınız. . .

Telefon : 0286 814 12 42

Adres : İsmetpaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı No : 2 Eceabat / Çanakkale